Bilgisayar Yıllık Bakım Sözleşmesi

       Firmamız bilgisayar yıllık bakım konusunda profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır. Firmaların bilgisayar sistemlerinde sorun çıkmaması için bilgisayar yıllık bakım anlaşması yapmaları günümüzde çok önemli bir konudur.

Bilgisayarlarınızda sorun çıktığında bir bilgisayarcıya ihtiyaç duymak yerine bilgisayarlarınızın bakımını yaptırarak sorunsuz bir bilgisayar sisteminiz olmasını istiyorsanız bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

        Kimler Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?
       İşletmesinde bulunan bilgisayar, notebook, server, yazıcı, tarayıcı, kamera ve alarm sistemleri,elektronik ürünler vb. çevre birimlerinin sayısı dört ve üzerinde olan, bilgisayarlarında sorun meydana geldiğinde, acil çözüm gereken, tüm işletmeler Kurumsal Bakım Anlaşması yaptırabilirler.

 

       Kurumsal Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar?
     Kurumsal Bakım anlaşması süresince Biemtech bilgisayar servis desteği,  bilgilerin yedeklenmesi, Novell, NT, 2000, 2003, Linux çoklu işletim sistemi, Win 98, Win 2000, ME, XP, Vista, Linux işletim sistemi desteği, bilgisayar, notebook, yazıcı, monitör, scanner,  onarımı, MS Office uygulamaları ve virus tarama desteği, garanti hizmetleri, orijinal yedek parça desteği, , Ticari ve Sektörel Programların Kurulum, Eğitim ve Desteklerinin verilmesi, standart hizmetlerimizden olup gerektiği durumlarda eleman outsourcing, helpdesk ve benzeri hizmetler eklenebilir. Gerek olmayan hizmetler anlaşma kapsamından çıkarılabilir.

 

       Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?
      Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Ay içerisinde oluşabilecek ekstra servis ihtiyaçlarında ek hiçbir ücret ödemezler. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları en kısa sürede giderilir. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar, Verilerinin yedekleri her zaman alınır, Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiçbir ücret ödemezler, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve ıskontolar sağlanır.

 

       Kurumsal Bakım Anlaşmasına Nasıl Başlanır?
       Öncelikle bir ön görüşme ile talepler dinlenir, sonrasında işletme bilgisayarları ve sistemi analiz edilir ve yapılabilecek hizmetler hakkında bilgi verilir. Takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır, onaylanması durumunda, firmanın bu tarihten itibaren de her türlü sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır.


 

 

CCTV Kamera Sistemleri

Masaüstü Bilgisayar

Dizüstü Bilgisayar

Masaüstü Bilgisayar Bakım ve Onarım

Dizüstü Bilgisayar Bakım ve Onarım

Yıllık Bilgisayar Bakım Anlaşması

Network Kurulum ve Yapılandırma

Web Tasarım

Referanslarımız

Hakkımızda

 

 

 

 

 

biemtech@biemtech.com

 

   

 

Sipariş ve
Teknik Bilgi Hattı

 

Biemtech Güvenlik Sistemleri